تفاهمنامه انجمن بیمه ایران و شرکت کاربلد
شنبه, 03 مهر 1400 تفاهم نامه

تفاهمنامه انجمن بیمه ایران و شرکت کاربلد

انجمن های صنفی به‌عنوان حامیان اصلی کسب و کارها می‌توانند نقش موثری در ایجاد راهکارهایی  در جهت بهبود شرایط فعالیت اعضای خود ایفا نمایند.
در صنعت بیمه نیز با توجه به تعداد بسیار زیاد فعالان و بازیگران آن نقش انجمن های صنفی نمایندگان بیمه از اهمیت ویژه ای برخوردار است در همین راستا انجمن صنفی نمایندگان بیمه ایران استان تهران با بیش از 3000عضو و به‌عنوان بزرگترین انجمن صنفی نمایندگان صنعت بیمه در کشور در جهت عمل به تکالیف و وظایف صنفی خود اقدام به عقد تفاهمنامه همکاری با شرکت رایان تجارت الکترونیک مهام (کاربلد) در زمینه تجهیز نمایندگان به سامانه‌های فروش آنلاین نموده است.

در جلسه ای که در تاریخ 1400/06/22 با حضور هیات مدیرهء انجمن صنفی نمایندگان بیمه ایران استان تهران و هیات مدیره شرکت کاربلد تشکیل شد . طرفین ضمنا تاکید به لزوم هوشمند سازی کسب و کار نمایندگان تفاهنامه تجهیز نمایندگان بیمه ایران به بسترهای نرم افزاری فروش آنلاین بیمه را امضاء نمودند.


در این جلسه آقای علیرضا نوری اعتماد دبیرانجمن ضمن بیان دغدغه های نمایندگان بیمه در حوزه فروش آنلاین ، بهره برداری از تکنولوژی های نوین به منظور توسعه درآمد نمایندگان بیمه را اجتناب ناپذیر دانستند و راه برون رفت از مشکلات ناشی از استارتاپ‌های بیمه‌ای غیرمجاز را تسلط عرضه کنندگان رسمی خدمات بیمه به روش های نوین فروش بیمه در فضای اینترنت را اعلام داشتند.


در ادامه آقای جهانشاه محرابیان به‌عنوان خزانه دار و مسئول کمیته انفورماتیک و فناوری اطلاعات انجمن صنفی بیمه ایران اذعان داشتند با ورود استارتاپ‌های بیمه‌ای به‌دنبال بررسی راهکارهای لازم جهت تجهیز نمایندگان بیمه به سامانه‌های فروش آنلاین بیمه بوده‌اند و در این مسیر با چندین شرکت نرم افزاری وارد مذاکره شده‌اند ولی با توجه به پیچیده بودن مباحث فنی بیمه‌ای در حوزه محاسبات و اکچوئری و همچنین عدم شناخت کافی این شرکت‌ها از فرآیندهای فروش و بیمه‌گری عمدتا محصولات نرم افزاری طراحی و تولید شده توسط آنها پاسخگوی نیاز نمایندگان بیمه در حوزه فروش آنلاین نبوده است.

 

  تفاهم نامه بیمه ایران
 

ایشان دلایل اصلی انتخاب کاربلد به‌عنوان شرکت نرم افزاری مورد تایید برای عقد تفاهمنامه همکاری را سهولت در کاربری و مدیریت سایت در کنار بهره مندی از تکنولوژی نرم افزاری بالا،  تسلط فنی به محاسبات رشته‌های مختلف بیمه‌ای، تنوع رشته‌های بیمه‌ای ارائه شده در پلتفرم ، طرح‌های گرافیکی متنوع در وبسایت‌های کاربلد و مدیریت حرفه‌ای شبکه بازاریابان اعلام داشتند.


محسن لحنی، مدیرعامل کاربلد، نیز ضمن تشکر از حسن اعتماد انجمن صنفی نمایندگان بیمه ایران استان تهران اذعان نمودند که ارائه خدمت به نمایندگان بزرگترین شرکت بیمه کشور مایه افتخار بنده و همکارانم در مجموعه کاربلد است.  قطعا تیم کاربلد تمام توان فنی خود را جهت پیشبرد اهداف انجمن نمایدگان بیمه ایران در زمینه کمک به گسترش فروش آنلاین به کار خواهد بست. 


در پایان ایشان اظهار امیدواری کردند که با تخفیفات و تسهیلات ویژه ارائه شده در این تفاهمنامه نمایندگان بیمه ایران بتوانند با سهولت کسب و کار خود را هوشمند کرده و بیش از پیش در صنعت بیمه کشور نقش آفرینی نمایند.

 

             تفاهم نامه بیمه ایران         تفاهم نامه بیمه ایران    

                                                                              تفاهم نامه بیمه ایران