همایش ها و سمینار ها

با رویداد های کاربلد همراه باشید

هدف کاربلد همواره حمایت از توسعه دیجیتال کسب و کار صنعت بیمه است تا فعالان این صنعت بتوانند با بهره گیری از فناوری های نوین موثرترین راهکارها را برای رسیدن به اهدافشان به کار گیرند ، ما با برگزاری رویدادهای مختلف در حوزه هوشمند سازی کسب و کار بیمه سعی در گسترش دانش و مهارتهای دیجیتال فعالان صنعت بیمه را داریم

4
مرداد
1401
خاتمه یافته
نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه تهران ۱۴۰۱
عموم آزاد است
محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه از تاریخ 2 تا 5 مردادماه 1401 در تهران برگزار خواهد شد. شرکت رایان تجارت الکترونیک مهام ( کاربلد) نیز بعنوان یک شرکت پیشرو در حوزه هوشمند سازی کسب و کار بیمه در نمایشگاه فاینکس 2022 حضور پر رنگی خواهد داشت. طبق اعلام روابط عمومی شرکت غرفه کاربلد در سالن 6 نمایشگاه که سالن اصلی اختصاص داده شده به صنعت بیمه می‌باشد قرار دارد.

4
بهمن
1400
خاتمه یافته
همایش نمایندگان منطقه جنوب شرق ایران - بیمه پارسیان
نمایندگان بیمه پارسیان
هتل پارس کرمان

رسالت اصلی کاربلد حمایت از شبکه فروش صنعت بیمه در مسیر تحول دیجیتال است ، به همین منظور و پیرو توافق نامه بیمه پارسیان و کاربلد  و به دعوت بیمه پارسیان دومین سمینار تخصصی فروش آنلاین بیمه و توسعه کسب و کار نمایندگان پارسیان منطقه جنوب شرق کشور در هتل پارس کرمان برگزار می گردد.

24
دی
1400
خاتمه یافته
اولین سمینار تخصصی فروش آنلاین بیمه و توسعه کسب و کار نمایندگان
نمایندگان بیمه پارسیان
تهران - هتل المپیک

پیرو توافق نامه شرکت بیمه پارسیان و کاربلد ، اولین سمینار تخصصی فروش آنلاین بیمه و توسعه کسب و کار نمایندگان با محوریت شبکه فروش شرکت بیمه پارسیان برگزار می شود. 
در این سمینار تلاش می‌ شود  که نمایندگان شرکت بیمه پارسیان در جریان آخرین تحولات فناورانه در بازاریابی و فروش بیمه قرار گرفته و بتوانند کسب و کار خود را متحول نمایند.
شرکت کاربلد، مجری این سمینار ، به عنوان یک شرکت پیشرو در حوزه ارائه بسترهای نرم افزاری فروش آنلاین بیمه ، تجربیات ارزشمند خود در زمینه فضای کسب و کار های آنلاین بیمه کشور را در این سمینار به اشتراک می گذارد.