سوالات متداول

پاسخی به سوالات و ابهامات شما

در این صفحه سوالات پر تکرار مشتریان در خصوص طراحی سایت بیمه ، طراحی اپلیکشن بیمه و سیستم مدیریت شبکه فروش بیمه پیش روی شما قرار دارد . اگر پرسش بی پاسخی درباره خدمات کاربلد در ذهن دارید سوالات مطرح شده توسط سایر مشتریان و پاسخ های ما را مشاهده نمایید

دنیای امروز دنیای تکنولوژی و پیشرفت است تغییرات در ساختار کسب و کارها با سرعت بیشتر از آنچه که ما تصورش کنیم در حال انجام است شاید صاحبان کسب و کارهایی مانند آژانس های هواپیمایی ، دفاتر تاکسی تلفنی ، موسسات باربری و... که در سالهای گذشته از رونق بسیار خوبی برخوردار بودند هیچوقت شرایط امروز کسب و کار خود را پیش بینی نمی کردند .

با ورود سامانه های فروش آنلاین به این کسب و کار ها تحولی اساسی در نوع نگرش جامعه به مقوله خرید اتفاق افتاد. سرعت در خرید ، داشتن حق انتخاب و مقایسه در بین گزینه های احتمالی خرید ، دسترسی شبانه روزی و دریافت کالا و خدمات در محل بدون اینکه فرد از محل کار یا زندگی خود خارج شود.به لطف بهره برداری از تکنولوژی های نوین فراهم آمده است.

بیمه و کسب و کارهای مربوط به فروش آن اعم از نمایندگان بیمه ، کارگزاران بیمه و یا بازاریابان بیمه ای نیز بطور فزاینده ای با خطر از دست دادن شغل خود ناشی از ورود تکنولوژی و سیستم های نرم افزاری به مقوله فروش بیمه روبرو هستند.

از طرف دیگر بیمه مرکزی بعنوان متولی و سیاست گذار صنعت بیمه کشور با انجام مطالعات راهبردی و بررسی عملکرد استارت های بیمه ای در سطح کشورهای توسعه یافته ، بدنبال راه اندازی روش های نوین ارائه خدمات بیمه ای و تدوین قوانین و مقررات مربوطه و ارائه مجوز های لازم نموده است . تصویب آئین نامه 92/2 بیمه مرکزی در خصوص ارائه مجوز فعالیت کارگزاری رسمی بر خط ( آنلاین ) گواه بر این مدعا می باشد. .

همه این ها دلایلی است که شما بعنوان فعال در حوزه فروش بیمه اگر علاقه ای به ادامه کسب و کار بیمه ای خود دارید فرصت را از دست نداده و همین امروز اقدام به هوشمند سازی کسب و کار خود از طریق تهیه پلتفرم های فروش آنلاین نمایید.

در واقع کاربلد یک سامانه هوشمند سازی کسب و کارهای بیمه ای است که سرویس های طراحی سایت فروش آنلاین بیمه، مدیریت واحد های صدور بیمه نامه ، مدیریت شبکه بازاریابی و فروش ، مدیریت کارمزد و سایر خدمات مورد نیاز صنعت بیمه در حوزه IT را با توجه به نیاز و درخواست مشتریان ارائه می دهد.

با توجه به اشراف کامل تیم کاربلد به مباحث بیمه ای و آشنایی کامل با سیستمهای محاسبات و اکچوئری بیمه و همچنین ساده سازی فرآیندهای سیستمی در سرویس های ارائه شده توسط تیم کاربلد ، مشتریان با داشتن کمترین دانش بیمه ای و کمترین دانش it می توانند براحتی از سرویس های ارائه شده بهره مند شده و مدیریت آن را بعهده بگیرند.

.با توجه به این که طراحی سایت بیمه و سرویس های ارائه شده بصورت کامل اختصاصی توسط تیم کاربلد کد نویسی می شوند، بنابراین کاملاً قابل توسعه و پشتیبانی می باشند.به همین دلیل بعد از تحویل اولیه سایت فروش آنلاین بیمه بنا به درخواست مشتری و با پرداخت هزینه های مربوطه امکان انجام تغییرات و توسعه برنامه بصورت اختصاصی فراهم می باشد.
البته لازم به توضیح است که با قابلیت منحصر به فردی که کاربلد ایجاد نموده است انجام هرگونه تغییرات در دیزاین سایت ، محتوا گذاری و درج مطالب جدید براحتی امکان پذیر می باشد

در حال حاضر کاربلد از بهترین تکنولوژیهای علوم کامپیوتری برای طراحی سایتهای فروش آنلاین بیمه استفاده می کند.، کاربلد با توجه به بهره مندی از هسته قدرتمند ، طراحی سرویس گرا و پردازش موازی در محاسبات قادر است پیچیده ترین پردازش های محاسباتی را در کمترین زمان ممکن انجام دهد.
مشخصه های مهم سیستم مدیریت محتوای کاربلد :
1- طراحی و اجرا با سبکی خاص و عدم مشابه بودن با سایر سیستم ها
2-با توجه به نوع طراحی و لایه های اختصاصی آن محدودیت های سایر سیستم های مشابه را ندارد
3- یکپارچگی سیستم به دلیل داشتن هسته مرکزی واحد
4-هسته مرکزی بسیار منعطف و گسترده طراحی شده است،بنابراین تمامی نیاز های آینده شما بدون هیچ تغییر و هزینه ی سنگینی پوشش داده می شود.
5-با وجود هسته مرکزی ارتباطی مستمر بین کاربلد و مشتریان آن برقرار می گردد و بعد از تحویل گرفتن پروژه نیز شاهد رشد و بروز رسانی و بکارگیری تکنولوژی های جدید در پروژه خود خواهید بود.
6- احتمال وجود باگ و اشکالات فنی به حداقل خواهد رسید چراکه سیستم ماهیتی تکاملی دارد و همچنین با گزارش و رفع باگ در یک پروژه برای مابقی پروژه ها نیز مشکل به صورت خودکار مرتفع می گردد.

در کاربلد طبق قرارداد هزینه خدمات پشتیبانی ، بروزرسانی های عمومی و ... در سال اول قرارداد بصورت رایگان و برای سال دوم معادل 15% مبلغ کل قرارداد و در سنوات آتی مبلغ مذکور با احتساب تورم سالانه محاسبه خواهد شد . در صورتی که مشتری درخواست انجام تغییرات اختصاصی و افزودن بخش های مازاد برا آنچه که در سیستم وجود دارد بنماید هزینه آن جداگانه محاسبه و دریافت خواهد شد.

1- باتوجه به حساسیت سرویس های فروش آنلاین بیمه و نقش آن در موفقیت مجموعه شما،اولین نکته مهم انتخاب شرکت معتبر به جای شخص است،چراکه اشخاص ممکن است به دلایل مختلف مانند تغییر شغل ، مهاجرت و ... قادر به ادامه همکاری با شما نباشند. و یک نکته مهم و آن هم اینکه حتی با وجود داینامیک بودن سایت ، وجود پشتیبانی فنی برای ارتقاء و توسعه نرم افزاری پروژه جزو الزامات موفقیت هر سامانه فروش آنلاین می باشد. 2- شرکت هایی را انتخاب کنید که خود اقدام به کدنویسی کنند چرا که عقد قرارداد با شرکتهایی که تولید کننده اصلی پروژه نباشند به دلیل عدم تسلط و دسترسی به ساختار هسته اصلی سیستم و عدم آشنایی با متدهای برنامه نویسی اجرا شده ، شما را با مشکلاتی از قبیل عدم امکان اعمال تغییرات ، افت کیفیت خدمات و در نهایت توقف توسعه سرویس روبرو خواهند کرد. 3- در انتخاب شرکت جهت دریافت سرویس راه اندازی فروش آنلاین بیمه به سوابق و میزان تخصص آن شرکت در مورد قوانین و محاسبات رشته های مختلف بیمه ای و داشتن نمونه کار های مرتبط توجه ویژه داشته باشید ( عدم توجه به این نکته بسیار کلیدی برابر است با از دست رفتن هزینه و زمان شما ، چرا که مباحث فنی و محاسباتی بیمه بسیار پیچیده بود و تنها شرکتهایی می توانند در این حوزه موفق عمل کنند که در کنار تیم IT قوی تسلط به قوانین ، مقررات و اکچوئری بیمه را بهمراه داشته باشند ) 4- مقایسه نمونه کار ها از لحاظ گرافیکی و همچنین نحوه عملکرد آن ها. 5- مشاهده نمونه قرارداد طراحی سایت شرکت های مختلف و بررسی اینکه آیا مواردی که جز امکانات و ویژگی ها به شما گفته می شود در قرارداد قید می شود یا خیر. 5- مراجعه حضوری و شرکت در جلسه توجیهی شرکت های مختلف

بله،با توجه به اینکه دامنه یا آدرس سایت معمولا تحت مالکیت صاحب سایت بوده و به صورت مستقل از سرویس های متصل به آن است می توانید دامنه مدنظر را بلافاصه بعد از خرید سرویس به سرورهای کاربلد متصل نمایید تا سایت جدید شما بر روی دامنه قبلی شما بارگزاری گردد .

باتوجه به اینکه معمولا مشتری اقدام به اجاره سرور های اشتراکی با کیفیت پایین و قیمت پایین تر از شرکت های دیگر می کند و این باعث افت کیفیت سرویس و سرعت آن می گردد.کاربلد به منظور به حداکثر رساندن کیفیت خدمات خود در دوران اعتبار پشتیبانی نسبت به ارائه فضای ابری رایگان با حجم نامحدود می نماید.

خیر ، کاربلد برای تمام مشتریان خود دامنه با پسوند ir بصورت رایگان ارائه می دهد و نیازی به گرفتن دامنه از سایر شرکت ها نخواهد بود. همچنین سرویس های کاربلد مجهز به سرورها اختصاصی و دارای پردازنده قدرتمند و با سطح امنیت بسیار بالا می باشند بطوری که بیشترین کیفیت را ارائه می دهند.

قطعاً، در واقع سئو و امور بهینه سازی سایت دو بخش اصلی دارد،بخش اول مربوط به نوع طراحی و کدنویسی طرح و رعایت قواعد تعیین شده از سوی موتورهای جستجو مانند گوگل جهت معرفی صحیح محتوا و ساختار سایت می باشد که در پلت فرم کاربلد به صورت کامل بر روی کلیه سایت ها به صورت رایگان رعایت و در هنگام تغییرات نیز بروزرسانی می گردند. بخش دوم تولید محتوای صحیح و بروز و یکتا برای وب سایت است.این بخش می تواند با مشاوره و نظارت رایگان ما توسط مشتری انجام شود،اما در صورتی که مشتری بخواهد تولید محتوا نیز توسط کاربلد انجام گردد، شامل هزینه اضافی با توجه به نوع و حجم محتوا خواهد شد. در کل این دو بخش مکمل همدیگر هستند و می توان گفت محتوای صحیح بدون اینکه سایت از لحاظ فنی آن را درست معرفی نکند تأثیر چندانی ندارد و بالعکس ساختار فنی صحیح و کامل بدون وجود محتوای صحیح نیز تأثیر چندانی ندارد.

تحلیل و مشاوره در خصوص انتخاب امکانات مورد نیاز برای سرویس
انتخاب نام مناسب برای سایت
برآورد هزینه و عقد قرارداد
دریافت اطلاعات اولیه و نظرات شما در خصوص نوع طراحی
انجام مراحل طراحی گرافیکی قالب و ظاهر سایت
تائید طرح توسط شما
محتواگذاری و تایید مشتری
تحویل وب سایت و آموزش پنل مدیریت سایت
شروع پشتیبانی یکساله وب سایت شامل برطرف کردن اشکالات احتمالی وب سایت

در مرحله عقد قرارداد 50% پیش پرداخت دریافت می گردد،در مرحله تأیید طرح گرافیکی 30% از مبلغ قرارداد پرداخت می گردد و در نهایت در زمان تحویل دسترسی های پروژه 20% از مبلغ قرارداد نیز تسویه می گردد.

طراحی سایت بیمه در شرکت های مختلف با روش های مختلفی انجام می شود،در کل دو روش اصلی برای طراحی سایت وجود دارد. روش اول استفاده از نرم افزار های سایت ساز است که در این حالت از رابط کاربری نرم افزار مربوطه برای ایجاد سایت استفاده می شود،روش دوم کد نویسی سایت از ابتدا و یا استفاده از فریم ورک هایی است که خود شرکت طراح نوشته است.زمان طراحی،قابلیت انعطاف،کیفیت پیاده سازی،تجربه و دانش در هریک از روش های بالا در شرکت های مختلف متفاوت است.اما در مجموع قیمت طراحی سایت در شرکت هایی که از ابزارهای سایت ساز استفاده می کنند پایین تر است.باید خاطر نشان کرد که بیشتر یا کمتر بودن قیمت در یک شرکت دلیل بر کیفیت و یا عدم کیفیت خدمات آن شرکت نیست،بهترین راه برای درک تفاوت قیمت طراحی سایت شرکت در جلسه توجیهی با حضور در دفتر شرکت های مختلف است.

کاربلد کلیه ابزارهای مورد نیاز جهت تبدیل شما به یک استارتاپ حرفه ای فروش آنلاین بیمه را در اختیار قرار می دهد. وبسایت اختصاصی فروش آنلاین بیمه با قابلیت درج مطالب بصورت نامحدود ، وب اپلیکیشن اختصاصی مخصوص تلفن همراه ( قابل استفاده در گوشی های هوشمند اندروید و آیفون ) جهت استفاده مشتریان ،پنل اختصاصی مدیریت وبسایت با امکانات ویژه ، اپلیکیشن اندرویدی ویژه شبکه فروش و بازاریابان جهت ثبت سفارش و خرید بیمه نامه ، دارای قابلیت مدیریت شبکه فروش و تخصیص اتوماتیک کارمزد اعضای تیم فروش