سوالات متداول

پاسخی به سوالات و ابهامات شما

در این صفحه سوالات پر تکرار در خصوص طراحی سایت بیمه ، طراحی اپلیکشن بیمه و سیستم مدیریت شبکه فروش بیمه پیش روی شما قرار دارد . اگر پرسش بی پاسخی درباره خدمات کاربلد در ذهن دارید سوالات مطرح شده توسط سایر مشتریان و پاسخ های ما را مشاهده نمایید

دنیای امروز دنیای تکنولوژی و وپیشرفت است تغییرات ساختار کسب و کارها با سرعت بیشتر از انچه که ما تصورش کنیم در حال انجام است شاید صاحبان کسب و کارهایی مانند آژانس های هواپیمایی ، دفاتر تاکسی تلفنی ، موسسات باربری و... که در سالهای گذشته از رونق بسیار خوبی برخوردار بودند هیچوقت شرایط امروز کسب و کار خود را پیش بینی نمی کردند .

باورود سامانه های فروش آنلاین به این کسب و کار ها تحولی اساسی در نوع نگرش جامعه به مقوله خرید اتفاق افتاد.سرعت در خرید ، داشتن حق انتخاب و مقایسه در بین گزینه های احتمالی خرید ، دسترسی شبانه روزی و دریافت کالا و خدمات در محل بدون اینکه فرد از محل کار یا زندگی خود خارج شود.به لطف بهره برداری از تکنولوژی های نوین فراهم آمده است.

بیمه و کسب و کارهای مربوط به فروش آن اعم از نمایندگان بیمه ، کارگزاران بیمه و یا بازاریابان بیمه ای نیز بطور فزاینده ای باخطر از دست دادن شغل خود ناشی از ورود تکنولوژی و سیستم های نرم افزاری به مقوله فروش بیمه روبه رو هستند.

از طرف دیگر بیمه مرکزی بعنوان متولی و سیاست گذار صنعت بیمه کشور با انجام مطالعات راهبردی و بررسی عملکرد استارت های بیمه ای در سطح کشورهای توسعه یافته در راستا حمایت از کسب و کارهای فروش انلاین بیمه اقدام به تدوین قوانین و مقررات مربوطه و ارائه مجوزهای لازم نموده است.

همه این ها دلایلی است که شما بعنوان فعال در حوزه فروش بیمه اگر علاقه ای به ادامه کسب و کار بیمه ای خود دارید فرصت را از دست نداده و همین امروز به طراحی سایت بیمه اقدام نمایید.

در واقع کاربلد یک سامانه هوشمند سازی کسب و کارهای بیمه ای است که سرویس های طراحی سایت فروش آنلاین بیمه، مدیریت واحد های صدور بیمه نامه ، مدیریت شبکه بازاریابی و فروش ، مدیریت کارمزد و سایر خدمات مورد نیاز صنعت بیمه را با توجه به نیاز و درخواست مشتریان ارائه می دهد.

با توجه به اشراف کامل تیم کاربلد به مباحث بیمه ای و آشنایی کامل با سیستمهای محاسبات و اکچوئری بیمه و همچنین ساده سازی فرآیندهای سیستمی در سرویس های ارائه شده توسط تیم کاربلد ، مشتریان با داشتن کمترین دانش بیمه ای و کمترین دانش it می توانند براحتی از سرویس های ارائه شده بهرمند و مدیریت آن را بعهده بگیرند.

با توجه به این که طراحی سایت بیمه و سرویس های ارائه شده بصورت کامل اختصاصی توسط تیم کاربلد کد نویسی می شوند، بنابراین کاملاً قابل توسعه و پشتیبانی می باشند.به همین دلیل بعد از تحویل اولیه سایت فروش آنلاین بیمه بنا به درخواست مشتری و با پرداخت هزینه های مربوطه امکان انجام تغییرات و توسعه برنامه بصورت اختصاصی فراهم می باشد.

در حال حاضر کاربلد از بهترین تکنولوژی علوم کامپیوتری برای طراحی سایت فروش آنلاین بیمه استفاده می کند.، کاربلد باتوجه به هسته طراحی شده و قدرتمند به صورت سرویس گرا و پردازش موازی در محاصبات قادر است بیشترین پردازش های محاسباتی را در کمترین زمان ممکن انجام دهد.
مشخصه های مهم سیستم مدیریت محتوای کاربلد :
1- طراحی و اجرا با سبکی خاص و عدم مشابه بودن با سایر سیستم ها
2-باتوجه به نوع طراحی آن و لایه های اختصاصی آن محدودیت های سایر سیستم های مشابه را ندارد
3-امکان یکپارچگی به دلیل داشتن هسته مرکزی واحد
4-هسته مرکزی بسیار منعطف و گسترده طراحی شده است،بنابراین تمامی نیاز های آینده شما بدون هیچ تغییر و هزینه ی سنگینی پوشش داده می شود.
5-با وجود هسته مرکزی ارتباطی مستمر بین کاربلد و مشتریان آن برقرار می گردد و بعد از تحویل گرفتن پروژه نیز شاهد رشد و بروز رسانی و بکارگیری تکنولوژی های جدید در پروژه خود خواهید بود.
6- درصد وجود باگ و اشکالات فنی به حداقل خواهد رسید چراکه سیستم ماهیتی تکاملی دارد و همچنین با گزارش و رفع باگ در یک پروژه برای مابقی پروژه ها نیز مشکل به صورت خودکار مرتفع می گردد.

در کاربلد طبق قرارداد هزینه خدمات پتشیبانی ، بروزرسانی های عمومی ، هاست و ... در سال اول قرارداد بصورت رایگان و برای سال دوم معادل 25% مبلغ کل قرارداد و در سنوات آتی مبلغ مذکور با احتساب تورم سالانه محاسبه خواهد شد در صورتی که مشتری درخواست انجام تغییرات اختصاصی و افزودن بخش های مازاد برا آنچه که در سیستم وجود دارد بنماید هزینه آن جداگانه محاسبه و دریافت خواهد شد.

1:باتوجه به حساسیت سرویس های فروش آنلاین بیمه و نقش آن در معرفی مجموعه شما،اولین نکته مهم انتخاب شرکت معتبر به جای شخص است،چراکه اشخاص ممکن است به دلایل مختلف مانند تغییر شغل ، مهاجرت و ... قادر به ادامه همکاری با شما نباشند در صورتی که حتی با داینامیک بودن سایت پشتیبانی فنی همیشه برای سایت نیاز است. 2:شرکت هایی را انتخاب کنید که خود اقدام به کد 5 کنند چراکه عقد قرارداد با شرکتهایی که تولید کننده اصلی پروژه نباشند به دلیل عدم تسلط به هسته اصلی سیستم و عدم آشنایی با متدهای برنامه نویسی اجرا شده ، شما را با مشکلاتی از قبیل افت کیفیت خدمات و در نهایت توقف توسعه سرویس روبرو خواهد کرد. 3: در انتخاب شرکت جهت دریافت سرویس راه اندازی فروش آنلاین بیمه به سوابق و میزان تخصص آن شرکت در مورد قوانین و محاسبات رشته های مختلف بیمه ای و داشتن نمونه کار های مرتبط توجه ویژه داشته باشید. 4:مقایسه نمونه کار ها از لحاظ گرافیکی و همچنین نحوه عملکرد آن ها. 5:مشاهده نمونه قرارداد طراحی سایت شرکت های مختلف و بررسی اینکه آیا مواردی که جز امکانات و ویژگی ها به شما گفته می شود در قرارداد قید می شود یا خیر. 5:مراجعه حضوری و شرکت در جلسه توجیهی شرکت های مختلف.

بله،دامنه یا آدرس سایت به صورت مستقل است و می توانید در هر زمان دلخواه آن را به سرور و سایت جدید خریداری شده از کاربلد متصل نمود.

باتوجه به اینکه معمولا مشتری اقدام به اجاره سرور های اشتراکی با کیفیت پایین و قیمت پایین تر از شرکت های دیگر می کند و این باعث افت کیفیت سرویس و سرعت آن می گردد.کاربلد به منظور به حداکثر رساندن کیفیت خدمات خود در دوران اعتبار پشتیبانی نسبت به ارائه فضای ابری رایگان با حجم نامحدود می نماید.

خیر ، کاربلد برای تمام مشتریان خود دامنه با پسوند ir بصورت رایگان ارائه می دهد و نیازی به گرفتن دامنه از سایر شرکت ها نخواهد بود. همچنین سرویس های کاربلد مجهز به سرورها اختصاصی و دارای پردازنده قدرتمند و با سطح امنیت بسیار بالا می باشند بطوری که بیشترین کیفیت را ارائه می دهند.

قطعاً، در واقع سئو و امور بهینه سازی سایت دو بخش اصلی دارد،بخش اول مربوط به نوع طراحی و کدنویسی طرح و رعایت قواعد تعیین شده از سوی موتورهای جتسجو مانند گوگل جهت معرفی صحیح محتوا و ساختار سایت می باشد که در پلت فرم کاربلد به صورت کامل بر روی کلیه سایت ها به صورت رایگان رعایت و در هنگام تغییرات نیز بروزرسانی می گردند. بخش دوم تولید محتوای صحیح و بروز و یکتا برای وب سایت است.این بخش می تواند با مشاوره و نظارت رایگان ما توسط مشتری انجام شود،اما در صورتی که مشتری بخواهد تولید محتوا نیز توسط کاربلد انجام گردد، شامل هزینه اضافی با توجه به نوع و حجم محتوا خواهد شد. در کل این دو بخش مکمل همدیگر هستند و می توان گفت محتوای صحیح بدون اینکه سایت از لحاظ فنی آن را درست معرفی نکند تأثیر چندانی ندارد و بالعکس ساختار فنی صحیح و کامل بدون وجود محتوای صحیح نیز تأثیر چندانی ندارد.

تحلیل و مشاوره در خصوص انتخاب امکانات مورد نیاز برای سرویس
انتخاب نام مناسب برای سایت
برآورد هزینه و عقد قرارداد
دریافت اطلاعات اولیه و نظرات شما در خصوص نوع طراحی
انجام مراحل طراحی گرافیکی قالب و ظاهر سایت
تائید طرح توسط شما
محتواگذاری و تایید مشتری
تحویل وب سایت و آموزش پنل مدیریت سایت
شروع پشتیبانی یکساله وب سایت شامل برطرف کردن اشکالات احتمالی و فنی وب سایت

در مرحله عقد قرارداد 50% پیش پرداخت دریافت می گردد،در مرحله تأیید طرح گرافیکی 30% از مبلغ قرارداد پرداخت می گردد و در نهایت پس از تحویل نهایی پروژه 20% از مبلغ قرارداد نیز تسویه می گردد.

طراحی سایت در شرکت های مختلف با روش های مختلفی انجام می شود،در کل دو روش اصلی برای طراحی سایت وجود دارد. روش اول استفاده از نرم افزار های سایت ساز است که در این حالت از رابط کاربری نرم افزار مربوطه برای ایجاد سایت استفاده می شود،روش دوم کد نویسی سایت از ابتدا و یا استفاده از فریم ورک هایی است که خود شرکت طراح نوشته است.زمان طراحی،قابلیت انعطاف،کیفیت پیاده سازی،تجربه و دانش در هریک از روش های بالا در شرکت های مختلف متفاوت است.اما در مجموع قیمت طراحی سایت در شرکت هایی که از ابزارهای سایت ساز استفاده می کنند پایین تر است.باید خاطر نشان کرد که بیشتر یا کمتر بودن قیمت در یک شرکت دلیل بر کیفیت و یا عدم کیفیت خدمات آن شرکت نیست،بهترین راه برای درک تفاوت قیمت طراحی سایت شرکت در جلسه توجیهی با حضور در دفتر شرکت های مختلف است.