وبلاگ

آخرین مطالب و اخبار روز صنعت بیمه

آدرس غلط: ثالث ویترین فروش بیمه! / هراس شغلی ثالث فروشان

در مدت زمانی که از ابلاغیه بیمه مرکزی مبنی بر حذف فیزیک ثالث می گذرد و شاهد انتقادات و عکس العمل شبکه فروش بوده ایم ، یک نکته در شکواییه ها و طومارهای انتقادی شبکه فروش و انجمن های صنفی نمایندگان به طرز چشمگیری رخ می نماید، اینکه با حذف فیزیک ثالث ، رابطه نماینده و بیمه گذار کاهش می یابد و فروش سایر بیمه نامه ها با اخلال روبرو می شود چرا که ثالث ویترین فروش بیمه است! این استدلال یا بهتر بگوییم توجیه از چند جهت قابل تامل است که پرداختن بدان می تواند زوایایی از دیدگاه و افکار سنتی شبکه فروش را به نمایش بگذارد.

فروش آنلاین بیمه

حذف فیزیک بیمه نامه شخص ثالث

حذف فیزیک بیمه نامه شخص ثالث خبر جدیدی است که باعث شده تا کلیه نمایندگی‌های فروش بیمه نامه‌های خودرو، به تکاپو افتاده و شغل خود را در خطر احساس کنند. بدیهی است که با حذف کاغذی این بیمه نامه خودرو، مراتب مراجعه مشتریان خرید بیمه نامه به نمایندگی‌ها به شدت کاهش پیدا خواهد کرد و زمینه خرید آنلاین بیمه نامه، پررنگ‌تر می‌شود.

بیمه خودرو

بیمه های عمر در صنعت بیمه

داشتن یک برنامه ریزی برای آینده برای هر کسی مهمترین گزینه است، انتخابی که بهترین گزینه برای آینده مان باشد. بیمه عمر و سرمایه گذاری یکی از راه‌های درست برای داشتن آرامش در آینده است. با توجه به انواع بیمه عمر بهتر است قبل از انتخاب بیمه نامه برای خود، به بررسی شرایط هر کدام از این بیمه‌نامه‌ها بپردازیم. در این نوشته انواع بیمه عمر را بررسی می‌کنیم، تا اطلاعاتی درباره همه انواع بیمه عمر به شما همراهان ارائه نماییم.

بیمه عمر